Sobrado Maravilhoso Ate 5 Pessoas Villa
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i Sobrado Maravilhoso Ate 5 Pessoas Villa Botucatu kan du besöka Museu de Ensino e História Francisco Blasi, som ligger ungefär 10 minuters bilfärd bort.
Botucatus centrum kan nås på 20 minuters promenad från den här villan och Museu de Arte Contemporânea Itajahy Martins ligger cirka 3 km bort. CEVAP unesp ligger cirka 15 minuters bilfärd från denna villa, och Coffee Museum ligger cirka 20 minuters bilfärd bort.
Utsikten över staden kommer att komplettera din vistelse. Badrumsfaciliteterna i Sobrado Maravilhoso Ate 5 Pessoas Villa inkluderar också en separat toalett och en dusch. Badlakan och handdukar finns också bland bekvämligheterna i badrummet.
Det finns ett komplett kök med kylskåp, köksredskap och glas för gästernas bekvämlighet. Restaurangen Mandacaru, som ligger mindre än 350 meter bort, serverar rätter från det brasilianska köket.
- Lokala sevärdheter
- Capela Centro Comunitario Sao Cristovao1,5 km
- Igreja Evangelica Shalon1,1 km
- Igreja do Evangelho Quadrangular800 m
- Botequim do seu Varte1,1 km
- Igreja Sagrado Coracao de Jesus450 m
- Secretaria Paroquial Paroquia Nossa Senhora Menina1,4 km
- Secretaria Paroquial Paroquia Nossa Senhora de Fatima1,4 km
- Centro Espirita Fraternidade800 m
- Locomotiva n. 20750 m
- Flygplatser
- Bauru Flygplats92 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Luftkonditionering
- Sittgrupp
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Parkettgolv
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i Sobrado Maravilhoso Ate 5 Pessoas Villa?
Ja, Sobrado Maravilhoso Ate 5 Pessoas Villa erbjuder Wi Fi. - ❓
Erbjuder Sobrado Maravilhoso Ate 5 Pessoas Villa ett kök?
Sobrado Maravilhoso Ate 5 Pessoas Villa har ett komplett kök med kylskåp, köksredskap och glas. - ❓
Vilken utsikt erbjuds på Sobrado Maravilhoso Ate 5 Pessoas Villa?
Utsikten över staden erbjuds till gästerna på Sobrado Maravilhoso Ate 5 Pessoas Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i den här villan?
I den här villan kan du utforska Botucatus viktigaste landmärken, inklusive Cachoeira Indiana (2 km), Gigante Deitado (4 km) och Museu do Caboclo, som finns inom 10 minuters bilresa.